Odhalení nových vozů

Přivítejte do rodiny nové unikátní kousky Buggy, Hot Rod a limuzína Long.Jejich odhalení je na spadnutí a Vy se zatím můžete podívat na jejich specifikace.

Thunderbolt – nové výrobní prostory

Obliba strojů s logem Thunderbolt vzrůstá, a proto bylo třeba vybudovat novou a prostornou továrnu, do níž se naše dynamická a mladá firma přestěhuje už v létě. Jste všichni vítáni, chystáme slavnostní otevření s překvapením v podobě nového typu motorové tříkolky a sportovního vozu.

V moderních halách najde zázemí výroba tříkolek a bude zde probíhat i výroba motorek. Do výrobních hal o rozloze zhruba 2 ha, s prostorným showroomem a servisním zázemím, se perfektně vejde také výroba aut. Do showroomu mohou zamířit kroky stávajících zákazníků, ale i nových zájemců, kterým je určen prodej tříkolek s logem Thunderbolt. Expanzi zažívá také prodej motorek, s nimiž se rovněž setkáte v novém showroomu. Objednat si u nás můžete i auta na zakázku, pokud vás oslovily repliky slavných a populárních automobilů.

Vítáme vás na nových stránkách Thunderbolt.cz!

Držíme krok s dobou a chceme pro naše výrobky mít bezkonkurenční grafický kabátek, který potěší nejednoho zájemce. Doufáme, že se Vám stránky budou líbit a budete se těšit na další novinky, které pro Vás chystáme.